Search room
About us

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quia reiciendis illo ipsa asperiores, perspiciatis corrupti veritatis assumenda architecto commodi provident quas necessitatibus consequatur praesentium magnam optio deserunt fugiat repellat culpa.

Apart ve Villa Kiralaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Apart veya villa seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Apart veya villa seçerken öncellikle yatak veya yatak odasısının konaklayacak kişi sayını karşılayıp karşılamadığına dikkat edilmelidir. 

Daha sonra;

- Klima var mı?
- Havuz var mı?
- Konumu nerede?
- Kaç banyo var?
- Fiyata neler dahil neler değil?
- Otopark var mı?
- Temizlik yapılıyor mu?

sorularının cevaplarını araştırarak tam olarak istediğiniz evi bulabilirsiniz. Eğer tatilinizi sosyal olarak geçirmek isterseniz şehir merkezine yakın bir villa veya apart kiralayabilirsiniz.
Şehirden uzak sakin ve dinlenerek tatilinizi geçirmek isterseniz; seçeceğiniz villanın araç ile heryere yakın olmasına dikkat etmelisiniz.

Kiralanan villa ve apartların büyük kısmında havuz bulunmaktadır. Eğer villa kiraladıysanız havuz sadece villlada konaklayanların kullanımına acık olacaktır fakat apart kiraladıysanız durum biraz daha değişik olacaktır. Apartlar genelde site içerisinde bulunduğu için ortak yüzme havuzu olacaktır. Yani apart kiralaması yaptığınız zaman havuzu birden fazla aile kullanıyor olacaktır.

Banyo sayısı da yatak ve yatak odası sayısı kadar önemli bir unsurdur.